Zapisz się na nasz Newsletter, a otrzymasz 20% zniżki przy pierwszym zamówieniu na tłumaczenie pisemne w wysokości min. 500zł netto. Bądź na bieżąco z naszymi promocjami
i wydarzeniami.

Zamknij okno

Koordynator Tłumaczeń Pisemnych (Project Manager) do pracy w biurze w Krakowie

Opis stanowiska:
  • koordynowanie projektów tłumaczeń pisemnych
  • kontakty z tłumaczami, weryfikatorami i innymi podwykonawcami
  • obsługa klientów, przygotowywanie wycen
  • kalkulowanie kosztów i rozliczanie usług
  • wystawianie faktur, umów, windykacja
  • formatowanie tekstów

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub absolutorium
  • doświadczenie zawodowe - 1-2 lata
  • zdolności organizacyjne i podzielność uwagi
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym
  • dokładność
  • samodzielność w realizacji przydzielonych zadań
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presję czasu
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy w branży tłumaczeniowej
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy obsłudze tłumaczeń pisemnych
  • dodatkowe doświadczenie w pracy w biurze tłumaczeń przy obsłudze tłumaczeń ustnych i innych usług konferencyjnych (branża eventowa, MICE)
  • zaawansowana obsługa oprogramowania MS Word
Oferujemy:
  • pracę w pełnym wymiarze godzin w młodym, dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • stałą pensję
  • szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe

Zainteresowanych prosimy o przesłanie: CV ORAZ LISTÓW REFERENCYJNYCH na adres: praca@vivalang.pl. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Bezpłatna wycena

+48 608 045 222
katowice@vivalang.pl

Zaufali