Zapisz się na nasz Newsletter, a otrzymasz 20% zniżki przy pierwszym zamówieniu na tłumaczenie pisemne w wysokości min. 500zł netto. Bądź na bieżąco z naszymi promocjami
i wydarzeniami.

Zamknij okno

Młodszy weryfikator-tłumacz j. angielskiego do pracy w biurze w Krakowie

Zapraszamy młodych i dobrze zapowiadających się tłumaczy do udziału w rekrutacji na stanowisko „młodszego weryfikatora-tłumacza j. angielskiego” (praca in-house w biurze w Krakowie)

  • Jesteś młodym adeptem sztuki tłumaczenia?
  • Chcesz zdobyć doświadczenie w branży?
  • Znasz podstawy pracy w narzędziach CAT i chcesz je rozwijać?
  • Charakteryzuje Cię dokładność, sumienność i wrażliwość językowa?

Ta propozycja jest dla Ciebie!
Spróbuj własnych sił w procesie rekrutacyjnym i dołącz do naszego zespołu! :)

OPIS STANOWISKA:
Praca młodszego weryfikatora-tłumacza obejmuje weryfikacje i tłumaczenia pisemne PL<>EN tekstów z zakresu: bankowości, finansów, IT, marketingu, prawa. Praca odbywa się w narzędziach CAT i QA, oraz z glosariuszami terminologicznymi klientów. Oferujemy pracę w biurze w Krakowie od pon. – pt. w godz. 9:00 – 17:00.

WYMAGANIA:
  • min. 1-2 roczne doświadczenie w tłumaczeniu
  • wykształcenie wyższe filologiczne lub ostatnie lata studiów
  • doskonała znajomość języka angielskiego
  • doskonała znajomość języka polskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu

DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ:
  • znajomość narzędzi CAT (SDL 2007 Trados, Trados Studio itp.)
  • studia podyplomowe z zakresu tłumaczenia pisemnego
  • studia i/lub kursy z zakresu bankowości, ekonomii, finansów, prawa

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • szkolenia z zakresu tłumaczeń
  • szkolenia z obsługi narzędzi CAT i QA
  • pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość pracy przy projektach dla prestiżowych klientów (międzynarodowych korporacji, instytucji)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie: CV, ANKIETY TŁUMACZA ORAZ LISTÓW REFERENCYJNYCH na adres: praca@vivalang.pl z dopiskiem „junior weryfikator-tłumacz in-house EN”. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Pliki do pobrania:
ANKIETA TŁUMACZ VIVALANG

Osoba kontaktowa w sprawie rekrutacji:
Grzegorz Kucharczyk
e-mail: grzegorz.kucharczyk@vivalang.pl
Tel: +48 12 661 05 61 wew. 24
Kom: +48 606 63 10 47
Bezpłatna wycena

+48 608 045 222
katowice@vivalang.pl

Zaufali